Start arrow Wygraj z rakiem !!
Wygraj z rakiem !!!

Nie wstydź się, aby ratować swoje życie...

Nie bądź......jednym z tych, u których RAKA jelita grubego wykryto w momencie, kiedy na wyleczenie było już za późno. Rak jelita grubego, po raku Imagepłuc, ma na swoim koncie najwięcej ofiar śmiertelnych w naszym kraju. Więcej niż rak piersi, macicy czy prostaty! A jako jedyny z nich, wykryty dość wcześnie, może być całkowicie wyleczony.

Nie wstydź się......poprosić swojego gastrologa, by wykonał Ci profilaktyczne badanie jelita grubego, czyli KOLONOSKOPIĘ. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz szansę na wykrycie wczesnych zmian, tzw. POLIPÓW, które z czasem mogą u Ciebie zamienić się w raka.

Nie zwlekaj....aż będzie za późno. Rak jelita grubego rozwija się bardzo powoli, ale w sposób bardzo utajony. Właściwie choroba ta jest tak podstępna, że Imagegłównym jej objawem we wczesnym stadium jest BRAK OBJAWÓW. Jeśli jednak masz dolegliwości “jelitowe” – tym szybciej poproś o wykonanie kolonoskopii.


DAJ SOBIE SZANSĘ ... I ZGŁOŚ SIĘ DO NAS


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Czym jest rak jelita grubego?
Rak jelita grubego to złośliwy rozrost błony okrężnicy lub odbytnicy, który może się rozwinąć się w dowolnej części jelita.
Czytaj całość